Gyventojams – nemokama pagalba įveikiant psichologines krizes

Asmenų grupėms, šeimoms, bendruomenėms, įmonėms ar įstaigoms, kurios išgyvena artimojo netektį, dingimą ar kitus nelaimingus atsitikimus, siūloma prieinama ir kokybiška specialistų pagalba. Ją nemokamai teikia Mobiliosios psichologinių krizių įveikimo komandos. 

Krizių įveikimo centro, Valstybinio psichikos sveikatos centro ir Projektų įgyvendinimo grupės profesionalų tikslas – padėti žmonėms atsitiesti po skaudžių išgyvenimų ir sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą, sumažinti emocinę įtampą, išlaikyti darbingumą bei prisitaikyti prie įvykusios situacijos.

Dėl pagalbos galima susisiekti kasdien nuo 8 iki 20 val., įskaitant savaitgalius. Gyventojai kviečiami kreiptis trumpuoju telefonu 1815 arba el. paštu: mobilikomanda@krizesiveikimas.lt

Pirminė konsultacija teikiama nuotoliniu būdu, o esant poreikiui, psichologų komanda atvyksta į įstaigą ar įmonę sutartu laiku. Paslaugą sudaro 2 konsultacijos: administracijai ir individualiam asmeniui arba grupei.

Mobilios krizių įveikimo komandos gali suteikti iki 5 tęstinių konsultacijų gyvai ar nuotoliniu būdu. 

Specialistai įstaigoms ir organizacijoms taip pat padeda sudaryti krizės valdymo planą bei numatyti kaip sušvelninti galimas jos pasekmes. 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content