Savaitgalį – intensyvūs naktiniai darbai Šv. Gertrūdos ir Gimnazijos g. sankirtoje

Kauno Pilies žiedo prieigose artėja paskutiniai atnaujinamos važiuojamosios dangos darbai. Kelininkai stengiasi kapitalinį remontą užbaigti kaip įmanoma greičiau, todėl visų vairuotojų prašo ateinančio savaitgalio naktimis nevažiuoti Šv. Gertrūdos ir Gimnazijos gatvių sankryžos link, kuri bus intensyviai tvarkoma.

Penktadienį ir šeštadienį darbai minėtoje sankirtoje prasidės nuo 23 val. ir vyks iki 6 val. ryto, o sekmadienį – nuo 23 val. iki 5 val. Nurodytomis valandomis per sankryžą nevažiuos ir viešasis transportas, todėl besinaudojančius autobusų ir troleibusų paslaugomis iš anksto raginame rinktis alternatyvius maršrutus.

Pakeitus kelio pagrindus Šv. Gertrūdos ir Gimnazijos g. susikirtime, liks pakloti paskutinį asfalto sluoksnį. Važiuojamosios dangos atnaujinimo darbus planuojama užbaigti spalio viduryje.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content