Mokiniams – nemokamas seminaras „Gamtos herojai 21“

Aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ kviečia dalyvauti nemokamame seminare mokiniams „Gamtos herojai ’21“, kuris vyks rugsėjo 23 d. 12–13 val. nuotoliniu būdu.

Seminaro pranešėjai supažindins dalyvius su savo gyvenimo bei veiklos istorija, pasidalins būdais ir žengtais žingsniais, kurie padėjo pasirinkti tvaresnį gyvenimo kelią bei suteiks drąsos ir įrodys, kad kiekvienas iš mūsų gali tapti „Gamtos herojumi“!

Renginio programa:

„Mano moto: įsivietinti ir apsiriboti”

Marijus Gailius, LR aplinkos ministro komunikacijos patarėjas

„Nuo mokyklos suolo iki namų…“

Vaida Gailiūnienė, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos technologijų mokytoja

„Kaip aš užaugau“

Ugnė Kerulytė, Pabradės „Ryto“ gimnazijos gamtosaugininio komiteto narė, Gamtos herojų 2020 m. Ekologiškiausio mokinio kategorijos laimėtoja

„Žingsnis po žingsnio“

Lukas Janiulis, Šiaulių universitetinės gimnazijos mokinys, aplinkosaugos entuziastas

Registracija į renginį: bit.ly/Gamtos-herojai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content