Eismo ribojimai J. Bakanausko gatvėje

Dėl planinių standartinių sprogmenų neutralizavimo darbų Aleksote, šlaite esančiame upelyje, rugsėjį ir spalį epizodiškai bus ribojamas eismas J. Bakanausko gatve. Pradedant teritorijos valymo darbus, artimiausi pokyčiai numatyti trečiadienį – nuo 11 iki 18 valandos vairuotojai raginami rinktis kitus maršrutus.

Aplinką apieškos ir nuo galimų sprogmenų valys Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai. Prieš pradedant pagrindinius darbus, teritorija bus paruošiama – šalinamos šiukšlės, nuvirtę medžiai ir menkaverčiai krūmai.

Kol vyks darbai ir J. Bakanausko g. bus įrengti eismą draudžiantys ar apylankas nurodantys ženklai, vietos gyventojams patekti į savo namus problemų nekils. Visų kitų eismo dalyvių, važiuojančių nuo Lakūnų plento ar H. ir O. Minkovskių gatvės, bus prašoma važiuoti kitais maršrutais.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content