Eismo ribojimai B. Brazdžionio gatvėje

Dėl užsitęsusių požeminių komunikacijų darbų atkarpoje nuo prekybos centro DEPO iki A. Šapokos g. eismo ribojimai išliks iki rugsėjo mėnesio pabaigos. Užbaigus kasimo darbus bus paklota nauja gatvės danga.

Vairuotojų prašome dar šiek tiek kantrybės ir rekomenduojame rinktis alternatyvų maršrutą A. Šapokos ir Mosėdžio gatvėmis.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content