Pateikti pranešimą policijai kauniečiai kviečiami nauju adresu

Kauno miesto ir rajono gyventojai, taip pat iš kitų miestų atvykę svečiai, prireikus policijos pagalbos gali kreiptis ne tik į teritorinius policijos komisariatus, bet ir į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikalstamų veikų registravimo skyrių. Pastarasis nuo liepos mėnesio dirba nauju adresu Chemijos g. 4B.

Su šio skyriaus pareigūnais visą parą galima susisiekti ir bendruoju telefonu 8 700 63 805. Atvykus, gyventojai kviečiami paskambinti bendruoju telefonu arba konkrečių pareigūnų kontaktais, nurodytais ant durų ir sulaukti juos pasitinkančio policijos pareigūno. Šalia pastato gyventojų patogumui įrengtos dvi erdvios nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės.

Primename, kad prireikus skubios policijos pagalbos, galima skambinti trumpuoju numeriu 112. Kviečiame naudotis ir elektroninėmis policijos paslaugomis – www.epolicija.lt registruoti anoniminį arba neanoniminį pranešimą, taip pat pasinaudoti kitais svetainės funkcionalumais.

 

Kauno apskr. VPK informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content