Kvietimas į Vilniaus g. II etapo darbų aptarimą

Šią savaitę prasidėjęs Vilniaus gatvės kapitalinis remontas rugpjūčio 2 d. persikels kitapus Birštono gatvės ir tęsis iki pat Laisvės alėjos.

Jau šį penktadienį (liepos 16 d.) 15 val. vietos gyventojai ir verslininkai kviečiami į antrojo etapo darbų pristatymą. Susitikimas vyks prie požeminės perėjos (greta Istorinės LR Prezidentūros).

Daugiau informacijos apie numatomus Vilniaus g. rekonstrukcijos darbus rasite čia.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content