Padidėjo kietųjų dalelių tarša

Kovo 24 ir 25 d. . kietųjų dalelių koncentracija  Kaune viršijo 24 val. ribinę vertę. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, iš pietvakarių į Lietuvą atplūsta šiltų orų banga. Kovo 26-os dieną debesuota su pragiedruliais. Gausesnio lietaus nenumatoma. Vėjas pietvakarių, nestiprus arba vidutinio stiprumo. Kovo 27-os naktį be lietaus, vietomis rūkas, dieną vakariniuose rajonuose trumpai palis. Vėjas pietų, pietryčių, naktį nestiprus, dieną apysmarkis. Kovo 28 d. daug kur palis, dieną vyraus trumpas lietus. Vėjas nakties pradžioje pietryčių, vėliau vakarų, pietvakarių, stiprokas.

Kovo 26-28 d. vyraus vidutiniškai palankios meteorologinės sąlygos aplinkos oro teršalų sklaidai. Kietųjų dalelių koncentracija paros bėgyje gali būti padidėjusi dėl pakeltinės taršos (automobilių srautai, vėjo keliamos dalelės) ir dėl gyvenamųjų patalpų šildymo. Kovo 26-27 d. kietųjų dalelių koncentracija ore bus padidėjusi (tikėtini ribininės vertės viršijimai), kovo 28 d. oras jau bus švaresnis.

Visų gyventojų prašome nedeginti pernykštės žolės laukuose.  Taip pat rekomenduojame, vengti ilgiau būti ir aktyviai sportuoti prie intensyvaus eismo gatvių.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content