Svarbi informacija Romainių gyventojams

UAB „Kauno vandenys“ informuoja Kauno ir Kauno rajono gyventojus, kad dėl tilto per Nerį statybų yra perklojami vandentiekio tinklai Jonavos gatvėje.

Šiuo metu vykdomi paruošiamieji darbai ruošiantis išjungti vandentiekio magistralinę D800 liniją, todėl Vilijampolės, Šilainių, Romainių, Vijūkų rajonų gyventojams gali sutrikti ar pablogėti vandens tiekimas, sumažėti slėgiai. Įmonė deda visas pastangas atstatyti ir sureguliuoti slėgius.

Tuo pačiu norime informuoti, kad pastaruoju metu tvyrant karštiems orams, geriamojo vandens poreikis išaugo maždaug 3 kartus, todėl galimas vandens drumstumas dėl padidėjusių vandens tekėjimo greičių ir pasikeitusių srautų.

Prašome visų, o ypač privačių valdų savininkų, vandenį vartoti atsakingai ir taupiai, kiek įmanoma mažiau skiriant jo želdinių laistymui, ypač nuo 17 iki 22 val. Matydami, jog taip elgiasi jūsų kaimynas, prašome jį įspėti apie susidariusią situaciją.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content