Siunčiama nuotrauka

„Įdomiosios pamokos“ atvyksta į Kauną: Vidas Bareikis su vaikais susitiks Rotušės aikštėje

Karantino metu prasidėjęs „Įdomiųjų pamokų“ formatas vasarą ne tik toliau skatina vaikus domėtis pasaulio įdomybes, bet ir pradeda kelionę per Lietuvą. Prieš savaitę nudžiuginę Molėtų gyventojus ir svečius šį kartą laidos komanda susitiks su Kauno gyventojais miesto Rotušės aikštėje.

Tiesioginę „Įdomiųjų atostogų“ transliaciją galės stebėti visi norintys. Drauge su laidos vedėjais Vidu Bareikiu ir Ignu Krupavičiumi galėsi žaisti žiūrovų itin mėgstamą „Prototo“ viktoriną. Pamoką apie gatvės šokių istoriją bei subtilybes ves studijos RED įkūrėja Rugilė Dailidaitė.

„Pavasarį praleidę drauge, bet per atstumą, vasarą kviečiame susitikti gyvai. Sieksime į miestų aikštes atvežti fantastišką šventinę nuotaiką. Vaikai galės aktyviai įsitraukti į laidos filmavimą, žaisti žaidimus, jų lauks muzikinės staigmenos, prizai, siurprizai. Neįtikėtina atmosfera Molėtuose jau įrodė, kad gyvų susitikimų laukiame ne tik mes, bet ir vaikai“, – teigė projekto prodiuseris Laurynas Šeškus.

„Įdomiosios atostogos“ susitikimo su laidos žiūrovais laukia liepos 10 d. (penktadienį) 13 val. tiesioginėje transliacijoje iš Kauno rotušės aikštės.

Skip to content