Ką daryti jeigu neturite galimybės saugiai izoliuotis?

Grįžtantys iš užsienio arba turėję kontaktą su galimai užsikrėtusiais koronavirusu žmonėmis privalo nedelsiant izoliuotis.

Jeigu KAUNO MIESTE  neturite galimybių savarankiškai apsigyventti atskirame bute arba saugiai izoliuotis savo namuose atskirame kambaryje, kreipkitės telefonu 8-677 94119 arba elektroniniu paštu karantinas@kaunas.lt

Šiuo numeriu prašome skambinti tik tuomet, kai saviizoliacijai KAUNO MIESTE būstas yra būtinas. Jeigu norite pasikonsultuoti visais kitais klausimais, susijusiais su COVID-19, skambinkite į Koronos karštąją liniją 1808.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content