Pasikeitė Eismo saugumo komisijos posėdžio data

Šį penktadienį, 11 val. Kauno savivaldybės Mažojoje salėje vyks eismo saugumo komisijos posėdis.

DARBOTVARKĖ

 1. Dėl darbotvarkės patvirtinimo.
 2. Dėl poreikio atstatyti lenteles su žaliomis rodyklėmis.
 3. Dėl lauko terasų Rotušės a.
 4. Dėl pil. A. Niuniavo prašymų:
  • panaikinti apsauginę tvorelę ties S.Žukausko g. 27 A;
  • įrengti kuoliukus ties Kovo 11-osios g. Nr. 18;
  • dėl įvažiavimo į perkybos centrą (Savanorių pr. 375);
  • dėl stovėjimo vietų ties P.Lukšio g. 38.
 5. Dėl pėsčiųjų perėjų prie Varnių tilto.
 6. Dėl siūlymo atstatyti horizontalų kelio ženklinimą ir kelio ženklą Nr. 507 „Eismo kryptys sankryžoje“ Chemijos g. padarant iš vienos eismo juostos – dvi eismo juosta prieš Pramonės pr. žiedinę sankryžą (Kelių policijos valdyba).
 7. Dėl siūlymo spręsti sankryžoje Veiverių g. – Europos pr. gatvės apšvietimo stulpas užstoja šviesoforo signalus (Kelių policijos valdyba).
 8. Dėl siūlymo T. Masiulio g. prie reguliuojamos pėsčiųjų perėjos įrengti apšvietimą (Kelių policijos valdyba).
 9. Dėl siūlymo pakeisti greičio ribojimą iš 60 km/h į 50 km/h K. Baršausko g. atkarpoje nuo žiedinės sankryžos iki R. Kalantos g. (Kelių policijos valdyba).
 10. Dėl siūlymo V. Lansbergio Žemkalnio g. – Šiaurės pr. sankryžoje važiuojant link Šiaurės pr. įrengti kelio ženklą 402 „Važiuoti į dešinę“ (Kelių policijos valdyba).

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content