Mokymai nevyriausybinėms organizacijoms, teikiančioms socialinės reabilitacijos paslaugas

Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyrius organizuoja mokymus nevyriausybinėms organizacijoms.

Pagrindinė tema – projektų paraiškų rengimas 2020 metams socialinės reabilitacijos paslaugoms neįgaliesiems bendruomenėje teikti ir jų atrankos konkurso nuostatų taikymas. Tuo pačiu numatyta aptarti pagrindines problemas dėl einamųjų metų vykdomų projektų.

Mokymai vyks savivaldybės Mažojoje salėje spalio 18 d., penktadienį, 10 val.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content