Centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Kaune, Kauno rajone ir Jurbarke 2019 m. spalį bus 12,41 proc. mažesnė nei pernai

2019 m. rugsėjo 25 d. AB „Kauno energija“ valdyba nustatė centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens kainas 2019 m. spalio mėnesiui, kurios, kaip prognozavo Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), bus apie 12,41 proc. mažesnės, nei pernai tą patį mėnesį.

Spalį centralizuotai tiekiamos šilumos kaina vėl tampa aktuali, nes šiluma pradedama vartoti ir šildymui. Pagal VERT prognozę, 2019 m. spalio mėn. vidutinė Lietuvoje centralizuotai tiekiamos šilumos kaina turėtų būti apie 13 proc. mažesnė nei 2018 m. spalį. Beveik tiek ji ir bus mažesnė Kaune, Kauno rajone ir Jurbarke. Vienanarė šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį šį spalį bus 3,81 ct/kWh be PVM. Pernai tuo pačiu metu šilumos kaina sudarė 4,35 ct/kWh be PVM. Taigi, sumažėjimas – 12,41 proc.

Lyginant su šių metu rugsėju, spalį šilumos kaina 8,24 proc. didėja, tačiau vis tiek išlieka mažesnė, nei pernai. Šilumos kainos pokyčius lemia kuro ir iš nepriklausomų gamintojų perkamos šilumos kainos pokyčiai.

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content