Nauji autobusų maršrutai nuo liepos 1 d.

Nuo liepos 1d. iš Kauno viešojo transporto vežėjų tinklo pasitraukus UAB „Kautra“ nutraukiamas maršrutinių taksi vežimas. Įvykus pokyčiams iki šiol už pagrindinį keleivių vežimą atsakinga savivaldybės įmonė UAB „Kauno autobusai“ koreguos atitinkamų maršrutų trasas ir pasiūlys keleiviams keliauti dar pigiau ir patogiau.

Atnaujindama esamus ir pridėdama naujus autobusų maršrutus įmonė užtikrins keleivių pervežimą miesto ir rajono gyventojams įprastomis kryptimis. Vasaros pradžioje pasitelkęs visus autobusų parko pajėgumus ir keleivius veždamas jau įprastais raudonos spalvos didelės ir mažos talpos autobusais, rudenį vežėjas pasiūlys dar patogesnį ir komfortiškesnį keliavimą 30-čia visiškai naujais, mažos talpos autobusais.

Pagrindiniu miesto viešojo transporto vežėju nuo liepos 1 d. tapus UAB „Kauno autobusai“, kelionės privataus vežėjo maršrutiniais taksi vykdytais maršrutais keleiviams taps pigesnės. Viešojo transporto tinkle likus vieningai bilietų rūšių ir kainų sistemai, visame viešajame transporte bus taikoma dabar veikianti lengvatų sistema.

Maršrutinių taksi keleiviai, turintys pinigų el. kortelėse juos galės panaudoti žymėdami bilietus miesto autobusuose ir troleibusuose. Jei keleiviui priklauso lengvata bet kurioje platinimo vietoje, nurodydamas lengvatos dydį ir pageidaujama suma papildęs kortelę, bilietus galės žymėti su atitinkama, jam taikoma nuolaida. Todėl, anksčiau maršrutiniuose taksi be lengvatų važiavę keleiviai nuo šiol galės jomis naudotis, kartu su savimi turėdami šią teisę patvirtinančius dokumentus. Kortelėje sukauptą pinigų sumą ir toliau bus galima panaudoti kelionėms viešuoju transportu arba juos atsiimti kauniečių aptarnavimo centre Mano Kaunas, Statybininkų g.3.

Nuo birželio 15 d. iš pardavimų išimamas terminuotas maršrutinių taksi bilietas, tad turintys terminuotą bilietą juo galės naudotis iki liepos 1 d. Pinigų suma turima kortelėje, galės būti panaudota keliaujant troleibusais ir autobusais.

Nuo liepos 1 d. atsižvelgiant į padidėjusias paslaugų apimtis, koreguojami tam tikri esami maršrutai ir įvedami nauji.

KOREGUOJAMI MARŠRUTAI:

18 autobuso maršruto trasa
Geležinkelio stotis – VDU žemės ūkio akademija – Ringaudai

19 autobuso maršruto trasa
Skubios pagalbo centras – Palemono keramika

23 autobuso maršruto trasa (važiuos dažniau negu įprastai vasarą)
Domeikava – Rokai
Domeikava – Vytenai – Rokai (poilsio dienomis)

NAUJI MARŠRUTAI:

27 autobuso maršruto trasa
Kauno klinikinė ligoninė – Geležinkelio stotis

46 autobuso maršruto trasa
Kauno pilis – Šlienava (Žiegždriai)

54 autobuso trasa (buvęs maršrutinio taksi maršrutas)
Sargėnai – Onkologijos ligoninė

64 autobuso maršruto trasa
Medekšinės g. – Šilainių poliklinika

68 autobuso maršruto trasa
Vaišvydava – Onkologijos ligoninė – Tilto g.

Taip pat nuo liepos 1 d. vietoje buvusių 29, 34, 57 organizuojami greitieji maršrutai – 29G, 34G, 57G.

Autobusams stojant ne visose stotelėse, keleivių kelionės laikas sutrumpės.

Daugiau informacijos apie naujus maršrutus ir tvarkaraščius nuo liepos 1 d. kviečiame ieškoti interneto svetainėje: https://www.stops.lt/kaunas/

Informaciją nemokamu telefonu 8 800 20 000 teiks kauniečių aptarnavimo centras „Mano Kaunas“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content