Siunčiama nuotrauka

Kaune baigta formuoti savivaldybės administracijos komanda

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju dirbs iki šiol Transporto ir eismo organizavimo skyriui vadovavęs Paulius Keras. Jo kandidatūrai antradienį slaptu balsavimu pritarė Kauno miesto taryba, baigusi komplektuoti visą administracijos vadovų komandą.

Dėkodamas už jam išreikštą pasitikėjimą, ilgametis specialistas tikisi savo ligšiolinę patirtį sėkmingai pasitelkti naujose pareigose: „Kuruojamas sritis pavaduotojams paskirstys administracijos direktorius, tačiau aš jaučiuosi stipresnis ten, kur dirbau ir anksčiau. Neabejoju, kad per ilgus darbo metus įgytos žinios ir patirtis sėkmingai pasitarnautų transporto, eismo srityse, taip pat dirbant su ūkio dalimi. Man artimesnė ta vadinama kietoji infrastruktūra.“

Ilgametis Kauno miesto savivaldybės specialistas prisijungė prie neseniai paskirtų kolegų. Praėjusiame posėdyje tarybos sprendimu į administracijos direktoriaus pavaduotojų pareigas deleguoti iki tol Plėtros programų ir investicijų skyriaus vedėju dirbęs Tadas Metelionis ir Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Jolanta Baltaduonytė.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Skip to content