Siunčiama nuotrauka

K.A.V.A. 2019 apdovanojimai – inovacijos, veržlumas ir plėtra

„Kauno augančio verslo apdovanojimų 2019“ organizatoriai kviečia visus verslus nesnausti ir pasidalinti gerosiomis praktikomis, pasiekimais bei nuveiktų darbų pavyzdžiais Kaune. Labiausiai miestui nusipelniusios Lietuvos ir užsienio įmonės bus tituluotos. Šį kartą plačiau pristatomos keturios nominacijos iš aštuonių galimų, kuriose verslai turi progą įrodyti pasiekimus inovacijų, plėtros, svetingumo ir nekilnojamojo turto srityse.

Inovacijos padedančios formuoti ir keisti miesto veidą

„Geri pavyzdžiai veikia gniūžtės principu, todėl svarbu pastebėti ir skatinti naujovėms imlų verslą taip suteikiant peno inovacijų radimuisi“, – teigia vienas iš K.A.V.A. 2019 partnerių bei nominacijos steigėjų Kauno mokslo ir technologijų parko Inovacijų ir verslumo departamento direktorius Pauliaus Nezabitauskas.

Į nominaciją „Inovacija 2019” gali pretenduoti įmonės sėkmingai skatinusios ar vykdžiusios inovacijos šiais metais. Tai puiki proga būti pastebėtiems, pristatyti šiandien vykdomus ateities projektus.

Inovacijų svarba miestui bei jo įvaizdžiui neabejoja P. Nezabitauskas teigdamas, jog „Inovacijas vystančios įmonės kuria ne tik unikalų miesto veidą, bet kasdienybę daro patogesnę, o technologijas – labiau pritaikytas žmonėms. Nors išskirtinumas pats savaime neneša jokios žinios, tačiau inovatyvus verslas, kuriam rūpi bendruomenė ir tvarūs sprendimai, padeda ne tik išpildyti esminius gyventojų poreikius, bet ir skatina tokiu miestu didžiuotis“.

Gimę ir užaugę Kaune atstovauja miesto garbei

„Kaune sukuriama išskirtinių, inovatyvių, tarptautinį pripažinimą pelniusių gaminių ir paslaugų. Apie juos užsienyje kartais žinoma daugiau nei pas mus“, – sako Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

Pasidžiaugti didžiausiais verslo pasiekimais Kauno mieste per pastaruosius metus padės organizacijos įsteigta nominacija „Sukurta Kauno mieste“, kurioje apdovanojimas bus skiriamas sėkmingiausiam Kauno verslo produktui ar paslaugai.

„Kad visuomenė žinotų apie sėkmingiausius ir unikalius kauniečių sukurtus gaminius bei paslaugas, kviečiame pretenduoti ir pelnyti nominaciją, kuri bus reikšmingas verslo sėkmės ir konkurencinio pranašumo pripažinimas. Tai padės garsinti Kauno kaip sėkmingo, naujoves kuriančio verslo miesto vardą“, – ragino Z. Dargevičius.

Siekis – sukurti aplinką jaukią lyg namai

„Svetingumo verslas Kaune“ nominacija yra skirta verslui, kuriančiam inovatyvius, aplinkai draugiškus, vartotojų pripažįstamus produktus ar paslaugas bei reikšmingai prisidedančiam prie patrauklaus Kauno miesto įvaizdžio formavimo Lietuvoje ir užsienyje.

„Šiandieniniams turistams aktualu patirti miestą, patiems įsitraukti ir dalyvauti veiklose. Būtent todėl, produktų ir paslaugų pasiūla, naujų paslaugų kūrimas bei įvedimas į rinką stipriausiai padeda sėkmingai konkuruoti su kitomis vietovėmis ir patraukti turistų dėmesį.“, – įsitikinusi „Kaunas IN” turizmo skyriaus vadovė Inga Pažereckaitė-Kalėdienė.

Ji pastebi, kad mieste veikiantys svetingumo sektoriaus verslai (apgyvendinimo, maitinimo, kultūros, pramogų, sveikatingumo) bei šių įmonių produktai yra neatsiejama miesto įvaizdžio dalis. „Būti svetingiems – tai būti profesionaliems, kūrybiškiems, veikti darniai ir, žinoma, būti įvertintiems vietos ir užsienio svečių“, – teigia „Kaunas IN“ atstovė.

Atgyjančiame mieste – nauji nekilnojamo turto projektai

„Kaunas atgyja, prie miesto augimo prisideda ir nekilnojamo turto plėtotojai, kurdami naujas erdves ir naują miesto vystymosi etapą“, – džiaugiasi pasiekimais Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos direktorius Mindaugas Statulevičius.

LNTPA įsteigta „Kauno nekilnojamojo turto plėtotojas“ nominacija skirta Kaune vystantiems darnios plėtros ir bendradarbiavimo principais grindžiamus, miestui pridėtinę vertę kuriančius projektus vystantiems nekilnojamojo turto plėtotojams.

Paklaustas kodėl NT atstovams svarbu dalyvauti apdovanojimuose, M. Statulevičius atsako, jog „K.A.V.A. – proga išrinkti ir apdovanoti geriausius NT plėtotojus, kurie iškelia kartelę aukščiau už kitus, įsipareigoja progresui ir aukščiausiems standartams bei  gražesnei miesto ateičiai“.

Kitos nominacijos į kurias galima pretenduoti K.A.V.A. apdovanojimuose yra: „Plėtra Kaune“, „Plėtra užsienyje“, „Kauno startuolis“, „Atsakingas verslas“. Apie jas daugiau galima sužinoti „Kaunas IN“ tinklapyje. Paraiškas teikti kviečiama iki 2019 m. gegužės 13 d. puslapyje www.kaunasin.lt. Iškilminga Apdovanojimų ceremonija vyks birželio 6d., kurios metu bus paskelbti visų nominacijų nugalėtojai.

Paraiškas pildyti ir nominantus siūlyti gali ir kiti asmenys ar organizacijos. Daugiau informacijos apie K.A.V.A.2019 apdovanojimus: el. paštu kava@kaunasin.lt ir www.kaunasin.lt. K.A.V.A. 2019 apdovanojimų organizatorius: VšĮ „Kaunas IN“. Apdovanojimai organizuojami ir finansuojami Kauno miesto savivaldybės, pagal 2019 m. programą „Iniciatyvos Kaunui“. Apdovanojimų iniciatorius ir globėjas – Kauno miesto savivaldybės administracija.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 

 

 

 • Kontaktų paieška ir struktūra
  Kontaktų paieška ir struktūra
  Savivaldybės darbuotojų kontaktų paieška
 • Paslaugos
  Paslaugos
  Čia rasite savivaldybės teikiamas paslaugas
 • Transportas
  Transportas
  Maršrutai, tvarkaraščiai, e. bilietas
 • Asmenų aptarnavimas
  Asmenų aptarnavimas
  Aptarnaujami padaliniai, asmenų aptarnavimo kokybės vertinimo anketa
 • Projektiniai pasiūlymai
  Projektiniai pasiūlymai
  Statinių projektų viešinimas
 • Kultūra ir turizmas
  Kultūra
  Įstaigos, konkursai, stipendijos, renginiai
 • Verslas ir finansai
  Verslas ir finansai
  Lengvatos verslui, leidimai, finansai ir mokesčiai, parduodamas turtas
 • Korupcijos prevencija
  Korupcijos prevencija
  Antikorupcijos komisija, kontaktai
 • Urbanistika
  Urbanistika
  Teritorijų planavimas ir statyba, žemės sklypai, reklama
 • Civilinė metrikacija
  Civilinė metrikacija
  Santuokos registracijos apžvalga, informacija jaunavedžiams
 • Švietimas
  Švietimas
  Įstaigos, ugdymas, premijos
 • Seniūnijos
  Seniūnijos
  Kontaktai, paslaugos, naujienos
 • Socialinė apsauga
  Socialinė apsauga
  Paslaugos, parama, būstas
 • Aplinka
  Aplinka
  Aplinkos apsauga, švara, dviračių takai, gyvūnai
 • Sveikata
  Sveikata
  Įstaigos, slauga, sanitarija, teisės aktai
 • Sportas
  Sportas
  Įstaigos, konkursai, stipendijos, renginiai
 • Jaunimas
  Jaunimas
  Jaunimo reikalų taryba, projektai, organizacijos
 • Investicijos
  Investicijos
  Investiciniai projektai, strateginiai dokumentai, ES finansuojami projektai
 • Nevyriausybinės organizacijos
  Nevyriausybinės organizacijos
 • Renovacija
  Renovacija
 • Gyvenamasis būstas
  Gyvenamasis būstas
 • Civilinė sauga
  Civilinė sauga ir mobilizacija
 • zalia_ikona_paveldas
  Kultūros paveldas
 • Viešoji tvarka
  Viešoji tvarka
 • Teisės paslaugos
  Teisinė pagalba
Skip to content