Siunčiama nuotrauka

Kovo mėnesį mažėja šilumos kaina

Centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens kaina Kaune nuo kovo 1 d. mažėja 8,7 proc. Mažėjimą lėmė sumažėjusios kuro ir perkamos šilumos kainos.

Vienanarė šilumos kaina gyventojams šį mėnesį sieks 5,46 ct už kilovatvalandę su 9 proc. PVM. Kitiems vartotojams (juridiniams asmenims) ji sudarys 6,06 ct/kWh su 21 proc. PVM.

Vasarį šilumos kaina gyventojams sudarė 5,98 ct už kilovatvalandę su PVM. Palyginus su praėjusiųjų metų kovo mėnesiu, ši kovą centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Kaune yra 6,4 proc. mažesnė. Pernai kovą centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Kaune sudarė 5,81 ct/kWh su 9 proc. PVM.

Pagal Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos patvirtintų Šilumos ir karšto vandens kainų nustatymo metodikų nuostatas, centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens kainos perskaičiuojamos ir nustatomos kiekvieną mėnesį, priklausomai nuo kuro bei perkamos šilumos kainų.

Visą informaciją apie kainas, kainų dedamąsias, name suvartotą šilumą, vidutinius mokėjimus ir kitus duomenis galite rasti bendrovės interneto svetainėje www.kaunoenergija.lt.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Skip to content