Kauno savivaldybės administracijai vadovaus Vilius Šiliauskas

Antradienį vykusiame tarybos posėdyje Kauno savivaldybės administracijos direktoriumi vietoje išeinančio Gintaro Petrausko patvirtintas jo pavaduotojas Vilius Šiliauskas. Prieš beveik ketverius metus iš verslo atėjęs profesionalas įsitikinęs, kad ligšiolinė jo patirtis leis sėkmingai tęsti miestui svarbius projektus.

Kauno miesto tarybos nariai slaptu balsavimu vieningai patvirtino V. Šiliausko kandidatūrą administracijos direktoriaus pareigose ir padėkojo už sėkmingą darbą G. Petrauskui. Pasak politikų, iki šiol bendradarbiavimas su savivaldybės administracija vykdavo sklandžiai ir produktyviai, būdavo įsiklausoma į visas idėjas bei pasiūlymus.

„Dažnai girdėdavau, kad Kauno miestas tokio administracijos direktoriaus dar nėra turėjęs. Manau, kad ir tokios darbingos tarybos mieste iki šiol nėra buvę. Gintarui linkime sėkmės tolesniuose iššūkiuose, o Vilius, neabejojame, deramai perims jo pradėtus darbus“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

V. Šiliauskas Kauno savivaldybės administracijoje dirbti pradėjo 2015 metais kartu su G. Petrausku. Pastarasis iki tol dirbo bankų sektoriuje, o V. Šiliauskas – privačiame versle.

„Šie karjeros pokyčiai rodo apie didelį pasitikėjimą, bet tuo pačiu ne mažiau ir įpareigoja prieš miesto vadovus ir visus Kauno žmones. Esu pasirengęs prisiimti šią atsakomybę. Savivaldybės administracijoje susiformavusi veikli ir rezultato siekianti komanda. Miestas pradėjęs didelius ir svarbius projektus, todėl stengsimės išlaikyti jų pagreitį“, – sakė administracijos vadovo pareigas perėmęs V. Šiliauskas.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Skip to content