Šį ketvirtadienį dėl šilumos tiekimo tinklo remonto laikinai stabdomas šilumos tiekimas Centro seniūnijos vartotojams

Dėl šilumos tiekimo tinklo remonto 2018-08-30 nuo 8 val. 30 min. iki 17 val. laikinai stabdomas šilumos tiekimas Centro seniūnijos vartotojams (S. Daukanto g. Donelaičio g. Karaliaus Mindaugo pr., Kęstučio g., Maironio g., E. Ožeškienės g., V. Putvinskio g., L. Sapiegos g., Savanorių pr., Vasario 16-osios g.). Remonto metu bus keičiama magistralinio vamzdyno uždaromoji armatūra ir vamzdynas.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Visą informaciją apie šilumos tiekimo stabdymus bei atnaujinimus rasite čia http://www.kaunoenergija.lt/bendroji-informacija/paslaugu-tiekimo-stabdymai-atnaujinimai/.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content