Dėl remonto darbų laikinai stabdomas šilumos tiekimas Vilijampolėje

Dėl magistralinio šilumos tiekimo vamzdyno remonto, nuo 2018-08-21 8 val. laikinai stabdomas šilumos tiekimas karštam vandeniui ruošti Vilijampolėje.

Atnaujinti tiekimą tikimasi trečiadienio, rugpjūčio 22 d. popietę. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Visą informaciją apie šilumos tiekimo stabdymus bei atnaujinimus galite rasti čia http://www.kaunoenergija.lt/bendroji-informacija/paslaugu-tiekimo-stabdymai-atnaujinimai/

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content