Siunčiama nuotrauka

Sėkmės istorija Kaune: „TransUnion“ tapęs „CallCredit“ plečia savo veiklą

Ketvirtadienį viena didžiausių pasaulyje kredito rizikos vertinimo ir informacinių sprendimų įmonė „TransUnion“, turinti padalinį Kaune, atidarė papildomas 800 kv. m patalpas šalia jau turimų beveik 2.500 kv. m esamų patalpų Žalgirio arenoje. Šiose patalpose dirbs Lietuvos kibernetinio saugumo specialistų komanda, kuri ištisą parą nenutrūkstamai prižiūri daugiau nei 1200 visame pasaulyje dirbančių darbuotojų ir įmonės klientų informacines sistemas.

Naujosios „TransUnion” (buvęs „Callcredit“) Kauno padalinio patalpos yra pritaikytos ir orientuotos į proaktyvų ir nuolatinį IT saugumo sistemų komandų darbą. Jose integruotos technologijos bei įrengti išmanūs ekranai, kuriuose pateikiami ir atnaujinami kritinių sistemų duomenys, suteikia daugiau lankstumo vykdant stebėjimo funkciją. Patalpose įrengtos technologijos leidžia proaktyviai stebėti sistemų būklę, todėl saugumo incidentai pastebimi daug greičiau ir į juos reaguojama dar efektyviau. Į patalpų ir sistemų įrengimą investuota daugiau nei 175 tūkst. eurų.

„Jau daugiau nei 6 metus Kaune veikiantis mūsų padalinys demonstruoja kompetenciją ir žinias. Šiose naujose patalpose įsikūrusios platformos priežiūros ir saugumo užtikrinimo komandos yra vienintelės „TransUnion UK” komandos, dirbančios visą parą ir užtikrinančios nepertraukiamą ir stabilų visų sistemų veikimą. Patalpose esančios technologijos leidžia teikti paslaugas klientams dar greičiau. O tai yra ypač svarbu plečiantis ir tobulėjant technologijoms bei didėjant saugumo grėsmėms“, – naujas patalpas ir jose dirbančias komandas pristatė „TransUnion“ (buvęs „Callcredit“) Kauno padalinio vadovas Jonas Lukošius.

„Kaskart džiaugiamės Jungtinių Amerikos Valstijų įmonių plėtra Lietuvoje. Mums visada malonu Amerikos verslininkams pristatyti Kauną ir jo puikius IT specialistus. Čia kuriasi vis daugiau kompanijų“, – teigė Amy Reichert, JAV ambasados Lietuvoje politikos ir ekonomikos skyriaus vadovės pavaduotoja.

„Kauno komanda yra labai svarbi visos „TransUnion“ tarptautinės įmonės dalis. Ir ji nuo pat pradžių su kaupu pateisina visas investicijas. Kompetentingi Lietuvos profesionalai įrodo savo vertę pasauliniu mastu. Papildomos patalpos ir technologijos jiems suteiks tik dar daugiau galimybių“, – teigė Steve Humm „TransUnion UK“ vykdomasis direktorius.

Apie augantį Kauno potencialą investuotojams kalba ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas.

„TransUnion“ sėkmės atvejis parodo, kad per sąlyginai trumpą laiką įmonė Kaune gali „užsiauginti“ savo paslaugų centrą iki kelių šimtų specialistų, atsakingų už visą spektrą funkcijų – nuo klientų aptarnavimo iki programinės įrangos kūrimo. Didžiausio Baltijos šalyse technologijos universiteto dėka Kaunas yra kone universalus miestas užsienio investuotojams – dėl rengiamų specialistų pačiame mieste kuriasi vis daugiau į IT ir finansines operacijas orientuotų paslaugų centrų, o šalia Kauno statomos pasaulinio lygio gamyklos. Prie miesto investicinės aplinkos gerinimo prisideda ir aiškiai matomas bendruomeniškumas, verslo, aukštųjų mokyklų ir kitų institucijų bendradarbiavimas“, – teigia Mantas Katinas.

Kartu su „TransUnion UK“ vadovais, Kauno padalinio komanda ir svečiais naująsias patalpas atidarė, su jose dirbančių komandų funkcijomis ir naudojamomis naujausiomis technologijomis susipažino ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, svečiai iš Didžiosios Britanijos prekybos rūmų Lietuvoje. Jiems taip pat improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriai improvizacijos forma pristatė pasitaikančius kibernetinio saugumo incidentus, kada pasinaudojant žmonių psichologija ir patiklumu, siekiama juos apgauti ar gauti reikiamos informacijos.

„Įmones gali pasiekti sufabrikuotos sąskaitos, tikintis, kad buhalterijos personalas jas sumokės. Pasinaudojant nepageidaujamais laiškais ar falsifikuotais internetiniais tinklalapiais gali būti siekiama išgauti prisijungimo prie informacinių sistemų slaptažodžius, kitus konfidencialius duomenis. Į tokius atvejus būtina atkreipti dėmesį, reikia mokyti savo darbuotojus, kaip elgtis įtariant, jog laiškas ar skambutis buvo įtartini, ir komunikuoti, kokią žalą gali patirti verslas dėl tokio sukčiavimo. Taip pat būtina naudoti šiuolaikines technologijas, gebančias įtartinus laiškus sustabdyti dar jiems nepasiekus gavėjo“, – kibernetinio saugumo atvejus ir kaip nuo jų apsisaugoti vardija „TransUnion“ (buvęs „Callcredit“) Kauno padalinio vadovas.

„TransUnion“ Kauno padalinys anksčiau buvo žinomas kaip „Callcredit“. Šių metų birželio mėn. įmonę įsigijo viena didžiausių pasaulyje kredito rizikos vertinimo ir informacinių sprendimų įmonė „TransUnion“. „TransUnion“ įkurta 1968 metais su būstine Čikagoje. Įmonė teikia vartotojų duomenų analizės, rizikos vertinimo ir interaktyvių sprendimų paslaugas. „TransUnion“ padaliniai veikia Šiaurės Amerikoje, Lotynų Amerikoje, Azijoje, Afrikoje. Joje šiuo metu dirba daugiau nei 5 100 darbuotojų.

Prieš daugiau nei šešerius metus pradėjęs savo veiklą Kaune „TransUnion“ (buvęs „Callcredit“) padalinys nuo vos kelių darbuotojų komandos išsiplėtė iki beveik 200 žmonių kolektyvo. Augant tiek pačiai įmonei, tiek pasitikėjimui darbuotojais, padaliniui Kaune perduodama vis daugiau funkcijų. Šiuo metu Kauno padalinyje dirba specialistai, kurie yra atsakingi už programinės įrangos ir duomenų bazių kūrimą, testavimą, projektų valdymą, IT palaikymą, programinės įrangos sprendimus analitikos ir sukčiavimo prevencijos srityse, duomenų analizės, elektroninės rinkodaros, sukčiavimo prevencijos paslaugas bei klientų aptarnavimą.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 

 

 

 

 • Kontaktų paieška ir struktūra
  Kontaktų paieška ir struktūra
  Savivaldybės darbuotojų kontaktų paieška
 • Paslaugos
  Paslaugos
  Čia rasite savivaldybės teikiamas paslaugas
 • Transportas
  Transportas
  Maršrutai, tvarkaraščiai, e. bilietas
 • Asmenų aptarnavimas
  Asmenų aptarnavimas
  Aptarnaujami padaliniai, asmenų aptarnavimo kokybės vertinimo anketa
 • Projektiniai pasiūlymai
  Projektiniai pasiūlymai
  Statinių projektų viešinimas
 • Kultūra ir turizmas
  Kultūra
  Įstaigos, konkursai, stipendijos, renginiai
 • Verslas ir finansai
  Verslas ir finansai
  Lengvatos verslui, leidimai, finansai ir mokesčiai, parduodamas turtas
 • Korupcijos prevencija
  Korupcijos prevencija
  Antikorupcijos komisija, kontaktai
 • Urbanistika
  Urbanistika
  Teritorijų planavimas ir statyba, žemės sklypai, reklama
 • Civilinė metrikacija
  Civilinė metrikacija
  Santuokos registracijos apžvalga, informacija jaunavedžiams
 • Švietimas
  Švietimas
  Įstaigos, ugdymas, premijos
 • Seniūnijos
  Seniūnijos
  Kontaktai, paslaugos, naujienos
 • Socialinė apsauga
  Socialinė apsauga
  Paslaugos, parama, būstas
 • Aplinka
  Aplinka
  Aplinkos apsauga, švara, dviračių takai, gyvūnai
 • Sveikata
  Sveikata
  Įstaigos, slauga, sanitarija, teisės aktai
 • Sportas
  Sportas
  Įstaigos, konkursai, stipendijos, renginiai
 • Jaunimas
  Jaunimas
  Jaunimo reikalų taryba, projektai, organizacijos
 • Investicijos
  Investicijos
  Investiciniai projektai, strateginiai dokumentai, ES finansuojami projektai
 • Nevyriausybinės organizacijos
  Nevyriausybinės organizacijos
 • Renovacija
  Renovacija
 • Gyvenamasis būstas
  Gyvenamasis būstas
 • Civilinė sauga
  Civilinė sauga ir mobilizacija
 • zalia_ikona_paveldas
  Kultūros paveldas
 • Viešoji tvarka
  Viešoji tvarka
 • Teisės paslaugos
  Teisinė pagalba
Skip to content