„Virtuvės mitų griovėjų“ idėja kauniečiams: kuo nustebinti vakarienės atvykusius vilniečius

Prie Kauno organizuojamos Vilniaus gimtadienio šventės jungiasi ne tik šimtai kauniečių ir vilniečių, bet ir daugybė Kauno restoranų bei viešbučių. Neabejingi šiai šventei liko ir „Virtuvės mitų griovėjai“ (VMG).

695-ojo Vilniaus gimtadienio proga VMG nutarė kauniečiams pasufleruoti šventinės vakarienės idėją – vietoj šventinio torto vilniečius vaišinti namuose gamintu karameliniu tinginiu su gaiviu liofilizuotų spanguolių skoniu.

„Kūrybiškos idėjos visada įkvepia, ypač jei jos dar ir skanios! Dėkojame Kaunui už kasmetę iniciatyvą pasveikinti mūsų mylimą Vilnių. O kiekviena iniciatyva turi būti įvertinta, todėl kauniečiams nuo VMG komandos dovanojame karamelinio spragintų kukurūzų tinginio receptą, kuriuo galėsite pavaišinti svečius iš Vilniaus.  Jūs vilniečiams dovanojate vakarienę, mes jums – desertą!“, – sakė Alfas Ivanauskas, idėjinis VMG komandos lyderis.

VMG siūlomo saldumyno receptą galite rasti tinklapyje http://vmgonline.lt/tinginys-vilnieciams/

Ketvirtadienį per pietus į Vilniaus gimtadienio šventę Kaune buvo užregistruota 323 vakarienės, kuriose nemokama vakariene bus pavaišintas 1001 vilnietis.

Nors tikrasis Vilniaus gimtadienis yra šį ketvirtadienį, kauniečiai sostinės gyventojus į svečius priims šeštadienį, sausio 27 dieną. Visos šventinės vakarienės kauniečių namuose ir restoranuose vyks vienu metu – šeštadienį, nuo 18.00 val.

Kauniečiai vilniečius gali kviesti į savo namus arba į bet kurį mieste esantį restoraną ar kavinę. Kauniečiai taip pat gali nuspręsti, ar jie nori pakviesti Vilniuje gyvenančius savo draugus ar visiškai nepažįstamus sostinės gyventojus. Prie gimtadienio šventės prisijungę kauniečiai registruodamiesi turi nurodyti, kuo vaišins iš Vilniaus atvykusius svečius.

Tuo tarpu vilniečiai prisijungti prie gimtadienio šventės gali dviem būdais: arba sulaukę savo draugų iš Kauno kvietimo, arba registruodamiesi į svečius pas tuos kauniečius, kurie kviečia nepažįstamuosius. Registraciją ir tikslias instrukcijas galima rasti Vilniaus gimtadieniui skirtame interneto tinklapyje dovana.kaunas.lt

Į vakarienes užsiregistravusius vilniečius į Kauną nemokamai atveš, o po to į sostinę taip pat nemokamai parveš antrus metus iš eilės prie gimtadienio akcijos prisijungusi keleivių pervežimo kompanija „Kautra“. Visų autobusais vyksiančių vilniečių lauks sutikimas Kaune esančioje moderniausioje Lietuvos autobusų stotyje, švenčiančioje 1 metų gimtadienį.

Prie patogaus ir mobilaus vilniečių judėjimo taip pat prisidės dalinimosi automobilių paslauga „Citybee“ ir pavežėjimo paslaugas teikianti „Taxify“. Informaciją apie nemokamas keliones gaus visi gimtadienio svetainėje užsiregistravę vilniečiai.

Praėjusiais metais netikėta Kauno dovana Vilniui nustebino visą Lietuvą. Šia proga Kaunas visiems to panorusiems vilniečiams padovanojo nemokamas keliones autobusais, nemokamas ekskursijas bei nuolaidas geriausiuose Kauno restoranuose, kavinėse ir baruose. Vilniaus gimtadienį Kaune šventė daugiau nei tūkstantis vilniečių.

„Virtuvės mitų griovėjų“ pasiūlymas kauniečiams: https://youtu.be/wSreqeXn9hE

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content