Dėl asfaltavimo V. Putvinskio gatvėje bus ribojamas eismas

Užbaigus trečdalį V. Putvinskio asfaltavimo  gatvės darbų, šią savaitę darbai bus tęsiami. Eismas ateinančias dienas bus ribojamas gatvės atkarpoje nuo Maironio iki A. Mickevičiaus gatvės.

„Atsiprašome vairuotojų už nepatogumus. Jeigu tik įmanoma prašome rinktis kitus maršrutus. Visą gatvę planuojame užbaigti asfaltuoti kitą savaitę“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Pirmoji V. Putvinskio gatvės atkarpa nuo E. Ožeškienės iki Maironio gatvės užbaigta asfaltuoti praėjusią savaitę.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content