Gatvės meno kūrinyje įamžintas V. Matijošaitis kauniečius pakvies į spontaniškus susitikimus

Gyvas pokalbis su Kauno meru neformalioje aplinkoje vaišinantis skania arbata? Tokią galimybę kauniečiai turės rekonstruotoje Laisvės alėjos dalyje, prie neseniai atsiradusio gatvės meno kūrinio.

Jame pavaizduotas pats Visvaldas Matijošaitis, sėdintis prie staliuko su visuomenės veikėju Audriu Karaliumi.

Viešosios įstaigos „Idėja Kaunui“ iniciatyva ant naujai renovuoto pastato atsiradęs meno kūrinys, anot autorių, skatina diskusijas ir nuomonių apsikeitimą. Kauno merui ši idėja ir piešinys patiko, todėl jis nusprendė kartas nuo karto šioje vietoje rengti spontaniškus susitikimus su kauniečiais.

Kauniečiai yra fantastiški žmonės. Jų kūrybingumas ir drąsios idėjos stebina visą Lietuvą. Retkarčiais prisėsiu prie šio staliuko ir pakviesiu kauniečius pokalbiui. Man rūpi, kaip gyvena ir kuo gyvena mūsų miesto žmonės“, – teigė Kauno meras.

Pirmieji spontaniški susitikimai su kauniečiais įvyko praėjusį trečiadienį. Pro šalį ėję kauniečiai iš pradžių drovėdamiesi žvelgė į kiek neįprastą vaizdą, tačiau netrukus keletas jų įsidrąsino atsisėsti prie staliuko bei pasilabinti su meru. Naująjį gatvės meno kūrinį galima rasti ant neseniai restauruoto Laisvės alėjos 38 namo sienos.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Skip to content