Kauniečių bendruomeniškumui skatinti – solidi finansinė parama

Tvirta ir veikli bendruomenė – vienas sėkmingo miesto pagrindų. Tokia nuostata Kaunas vadovaujasi kviesdamas bendruomenines organizacijas teikti paraiškas paramai gauti. Iš viso jų veikloms finansuoti numatyta paskirstyti beveik 300 tūkst. eurų.

Artimiausius dvejus metus truksianti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtinta programa skirta skatinti pavienių ir apsijungusių gyvenamųjų vietovių bendruomenių savarankiškumą tenkinant viešuosius poreikius, stiprinti jų narių sutelktumą, gyventojų tarpusavio ryšį bei pasitikėjimą. Ši iniciatyva puikiai dera su atkurtos Lietuvos 100-mečio idėja valstybės gimtadienio proga dovanoti dovanas – gerus darbus savo šaliai ir vietos bendruomenei.

„Miestas, visų pirma, tai yra žmonės. Kauną kuria patys kauniečiai, o mūsų tikslas – padėti gyventojams tai daryti maksimaliai efektyviai. Stipriai veikiančios bendruomenės gyvybingam miesto gyvenimui yra reikalingos lyg oras, o finansiniai ištekliai čia tiesiog būtini. Ministerijos paskirtos lėšos turi atitekti originaliomis bei aktualiomis idėjomis pagrįstoms veiklas, kurios būtų naudingos tiek atskiroms bendruomenėms, tiek ir bendram Kauno gyvenimui“, – sakė Kauno miesto mero pavaduotoja Rasa Šnapštienė.

Rengti projektus ir pretenduoti į paramą gali visų 11 Kauno seniūnijų teritorijose registruotos ir veikiančios bendruomeninės organizacijos, religinės bendruomenės ir bendrijos bei nevyriausybinės organizacijos. Paraiškų priėmimo terminas – rugpjūčio 24 d. 16 val.

„Procesas įsibėgėjo, tad visas iniciatyvias kauniečių bendruomenes kviečiame teikti paraiškas“, – paragino Kauno vicemerė R. Šnapštienė.

Iš viso bendruomeninei veiklai remti Kauno mieste skirta daugiau kaip 297 tūkst. eurų.

Kvietimus paskelbusi Kauno miesto savivaldybės administracija tikrins, kad gautos paraiškos atitiktų visus keliamus administracinius reikalavimus. Tuo metu projektus vertins ir sprendimus dėl lėšų skyrimo priims išplėstinė seniūnaičių sueiga. Jai patikėta ir projektų veiklos, kokybės stebėsena bei pasiektų rezultatų kontrolė.

Daugiau informacijos apie programą ir paraiškų teikimą galima rasti ČIA.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content