Dviračių revoliucija įgauna pagreitį

Vidurvasarį Kaunas paskelbė  revoliuciją „Like Bike“, skirtą dviračiams ir dviratininkams. Vis daugiau pokyčių miesto centre įvyksta kasdien: pirmosios žaliosios juostos, nuleisti borteliai, dviračiams pritaikytas viešasis transportas, bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ priėmė mūsų mestą iššūkį ir dar daug naujų įvykių, skirtų tam, kad Kaunas taptų pirmuoju miestu Baltijos šalyse, visiškai pritaikytu dviratininkams.

Taigi turime konkretų tikslą – per artimiausius trejus metus padidinti dviratininkų kiekį penkis kartus, nuo 1 iki 5 procentų! Tikimės, jog vis daugiau žmonių dviratį rinksis ne tik laisvalaikiu, bet dviratis taps kasdienine transporto priemone, kuri skirta visiems: nepriklausomai ar tu studentas, gydytojas ar burmistras.

Pradėjome nuo miesto centro, o vėliau žengsime ir į kitus Kauno rajonus.

Net jei ir nesi burmistras, mink dviratį!

Prie revoliucijos junkis čia: http://likebike.kaunas.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content