Valstybės dienos proga – paminklo atidengimas, himnas prie pilies ir apdovanojimas L.Mažyliui

Ketvirtadienį kauniečių laukia itin daug įvairių renginių, skirtų paminėti pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę – Valstybės dieną.

Vienas svarbiausių įvykių liepos 6-ąją, 11 valandą laukia Laisvės alėjoje prie Centrinio pašto, kur bus atidengtas Kauno burmistro Jono Vileišio paminklas.

Į renginį iš JAV atvyks ir paties J. Vileišio dukra Rita Vileišytė-Bagdonienė. Taip pat dalyvaus auno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ bei Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Be abejo svarbiausiu vakaro akcentu taps Tautiškos giesmės giedojimas prie Kauno pilies. Kviečiame visus kauniečius, kad ir kuriame pasaulio krašte bebūtumėte, prisijungti ir kartu sugiedoti Lietuvos himną 21 valandą.

Iš karto po Lietuvos himno festivalio „Operetė Kauno pilyje“ metu, įvyks Santakos garbės ženklų įteikimo ceremonija. 21 valandą prasidėsiančius apdovanojimus atsiims septynios Kaunui ir Lietuvai nusipelniusios iškilios asmenybės.

Tarp jų ir Vokietijoje Vasario 16-osios Lietuvos nepriklausomybės akto originalą suradęs profesorius Liudas Mažylis bei Lietuvos teatro ir kino aktorė Gražina Balandytė-Čygienė.

Visus Valstybės dienos renginius rasite paspaudę čia.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content