Į Kauno oro uostą miesto autobusai veš dažniau ir bet kuriuo paros metu

Liepos 14 d., Kauno oro uostui tapus pagrindiniu Lietuvos aviacijos centru, „Kauno autobusai“ keleiviams pristatys patogias naujoves, palengvinsiančias susisiekimą su miesto centru. Kauno geležinkelio stotį su oro uostu jungiantys 29-ojo maršruto autobusai kursuos kas pusvalandį, o naujas specialus 29E maršruto autobusas suteiks galimybę pasiekti oro uostą iš miesto centro per 20 minučių nakties metu.

„Šį maršrutą aptarnaus tik modernūs, žemagrindžiai, išskirtinio dizaino autobusai, vairuojami paslaugių mūsų įmonės vairuotojų. Keleivių patogumui skiriame ypač didelį dėmesį, todėl tikimės, kad Kauno oro uosto kryptimi dažniau vyksiantys autobusai prisidės prie didesnio kelionės komforto užtikrinimo. Juk liepą ir rugpjūtį Kaunas taps visos šalies skrydžių sostine“, – teigė UAB „Kauno autobusai“ generalinis direktorius Mindaugas Grigelis.

Abu autobusai iš oro uosto važiuos Savanorių prospektu iki miesto centro, iš kur patogu pasiekti senamiestį, pro miesto centrą iki Autobusų stoties ir atveš į Geležinkelio stotį.

Keleiviai vienkartinį kelionės miesto autobusu bilietą galės nusipirkti transporte, jis kainuoja 0,80 Eur. Įsigiję Kauno kortelę su elektroniniais bilietais galės važiuoti pigiau ir patogiau – bilietas kainuos tik 0,58 Eur ir suteiks galimybę vieną kartą per 30 minučių persėsti į kitą transportą.

Į Kauną atskridę keleiviai oro uoste esančiose Narvesen parduotuvėse galės įsigyti ir Kauno korteles, ir specialiai šiam laikotarpiui skirtas vienkartines originalaus dizaino elektroninių bilietų korteles, kainuosiančias 1 Eur. Ši kortelė taip pat suteiks galimybę vieną kartą per 30 minučių persėsti į kitą autobusą ar troleibusą.

29-ojo ir 29E maršruto autobusų išvykimo laiką keleiviai galės rasti Oro uosto autobusų stotelėje arba interneto svetainėse www.stops.lt , www.kaunoautobusai.lt .

Lietuvos oro uostų vykdomasis direktorius Donatas Voveris teigiamai įvertino „Kauno autobusai“ sprendimą didinti Kauno oro uosto link vežančių viešojo transporto miesto autobusų skaičių ir dažninti jų važiavimą. „Keleiviams draugiškos naujovės, kurias pristato „Kauno autobusai“, susisiekimą su miesto centru ir geležinkelio bei autobusų stotimis padarys dar paprastesnį ir patogesnį“, ─ džiaugėsi D. Voveris. Anot jo, tako rekonstrukcijos metu keleiviai, nenorintys ar negalintys į oro uostą vykti automobiliu, turės ir kitų susisiekimo alternatyvų.

Rugpjūčio 18 d. užbaigus kilimo ir tūpimo tako rekonstrukciją Vilniaus oro uoste, 29-ojo maršruto autobusai jau važiuos pagal įprastą vasaros eismo tvarkaraštį, o 29E maršrutas bus panaikintas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content