Siunčiama nuotrauka

Idėjų konkurso „Kauno akcentai“ pristatymas „Dizaino savaitės“ metu

Idėjų konkurso „Kauno akcentai“ pristatymas viename iš tarpukario modernizmo architektūros perlų – „Pieno centro“ rūmuose“ šį penktadienį 16 val. „Dizaino savaitės“ renginių metu.

„Šiuo metu galioja kvietimas teikti dizaino objektų idėjas. Dizaino objektai, priešingai nei  kiti Kauno akcentai, turėtų būti funkcionalūs. Tai galėtų būti suoliukai, šiukšliadėžės, šviestuvai, dviračių laikikliai, stoginės ir kiti objektai, kurie darniai įsilietų į miesto gyvenimą“, – sako Kauno savivaldybės Kultūros paveldo skyriaus vedėjas Saulius Rimas.

Susitikimo metu bus pristatyta konkurso specifika, paraiška, finansavimo tvarka, vertinimo kriterijai, pirmųjų metų patirtis, atsakyta į visus rūpimus klausimus. Pristatymas skirtas visiems, kurie jau dalyvavo ir kurie nori dalyvauti.

Iki gegužės 29 d. visi menininkai ir kūrybiški kauniečiai kviečiami teikti dizaino objektų idėjas, kurios būtų funkcionalios, atspindėtų Kauno savitumą, jo tradicijas ir šiandieninį miesto ritmą. Šiame konkurso etape idėjų autorių nevaržo jokie apribojimai, o dalyvauti ir paraiškas pateikti gali visi. Daugiau informacijos apie konkursą: akcentai.kaunas.lt

„Dizaino savaitė“ – vienintelis tokio masto dizaino festivalis Lietuvoje, pirmą kartą surengtas 2006 metais. Tradiciškai pirmąją gegužės savaitę net šeši Lietuvos miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Telšiai ir Anykščiai – pasineria į dizainerišką fiestą, kurios metu svečiai bus kviečiami susipažinti su šalies bei užsienio dizaino lauko tendencijomis, o dalyviai – pristatyti naujausius darbus kūrybiškai ir smalsiai festivalio auditorijai.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Skip to content