Idėjų konkurso „Kauno akcentai“ pristatymas „Dizaino savaitės“ metu

Idėjų konkurso „Kauno akcentai“ pristatymas viename iš tarpukario modernizmo architektūros perlų – „Pieno centro“ rūmuose“ šį penktadienį 16 val. „Dizaino savaitės“ renginių metu.

„Šiuo metu galioja kvietimas teikti dizaino objektų idėjas. Dizaino objektai, priešingai nei  kiti Kauno akcentai, turėtų būti funkcionalūs. Tai galėtų būti suoliukai, šiukšliadėžės, šviestuvai, dviračių laikikliai, stoginės ir kiti objektai, kurie darniai įsilietų į miesto gyvenimą“, – sako Kauno savivaldybės Kultūros paveldo skyriaus vedėjas Saulius Rimas.

Susitikimo metu bus pristatyta konkurso specifika, paraiška, finansavimo tvarka, vertinimo kriterijai, pirmųjų metų patirtis, atsakyta į visus rūpimus klausimus. Pristatymas skirtas visiems, kurie jau dalyvavo ir kurie nori dalyvauti.

Iki gegužės 29 d. visi menininkai ir kūrybiški kauniečiai kviečiami teikti dizaino objektų idėjas, kurios būtų funkcionalios, atspindėtų Kauno savitumą, jo tradicijas ir šiandieninį miesto ritmą. Šiame konkurso etape idėjų autorių nevaržo jokie apribojimai, o dalyvauti ir paraiškas pateikti gali visi. Daugiau informacijos apie konkursą: akcentai.kaunas.lt

„Dizaino savaitė“ – vienintelis tokio masto dizaino festivalis Lietuvoje, pirmą kartą surengtas 2006 metais. Tradiciškai pirmąją gegužės savaitę net šeši Lietuvos miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Telšiai ir Anykščiai – pasineria į dizainerišką fiestą, kurios metu svečiai bus kviečiami susipažinti su šalies bei užsienio dizaino lauko tendencijomis, o dalyviai – pristatyti naujausius darbus kūrybiškai ir smalsiai festivalio auditorijai.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content