Siunčiama nuotrauka

Kaune siūlomas geriausias darbas sulaukė išskirtinio susidomėjimo

Interneto socialiniuose tinkluose pasklidęs darbo pasiūlymas spėjo sulaukti daugybės reakcijų, tarp kurių – netgi prieštaringi vertinimai. Kauniečiai analogiškus skelbimus aptiko ir daugiabučių laiptinėse. Kauno miesto savivaldybės atstovai ir toliau tvirtai laikosi savo: tai išties geriausias darbas.

Netrukus po skelbimo pasirodymo viešumoje nurodytu elektroninio pašto adresu ėmė plūsti interesantų motyvaciniai laiškai su gyvenimo aprašymais. Daugelį jų suintrigavo kiek abstrakčiai skambantis veiklos apibūdinimas: logistinė-koordinacinė priežiūra.

„Tai darbas, kuris atlieka svarbią socialinę misiją. Ją nesunku įžvelgti įdėmiau susipažinus su darbuotojams keliamais reikalavimais. Vien per pirmąją valandą sulaukta kelių dešimčių laiškų. Užtikriname, kad su atrinktais kandidatais bus susisiekta“, – tvirtino Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

Jis pacitavo skelbime aprašomą darbo pobūdį, esą tai ne tik naujos karjeros perspektyvos, bet ir asmeninio gyvenimo galimybės bei reikšmingas indėlis visuomenei, atliekant lavinamąją-ugdomąją funkciją. Darbdavys įsipareigoja užtikrinti atrinktų darbuotojų asmeninį bei profesinį tobulėjimą jiems dalyvaujant mokymuose, paskaitose, seminaruose ir kitose veiklose. Be to, svarbu ir tai, jog darbas gali vykti namuose.

Savivaldybės atstovai toliau laukia kandidatų CV ir motyvacinių laiškų, o netrukus žada atskleisti daugiau konkretesnių detalių apie darbą ir visą su tuo susijusią veiklą.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Skip to content