Kauniečiai kviečiami rašyti Nacionalinį diktantą

Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai vėl kviečia visus lietuvių kalbos mylėtojus pasitikrinti raštingumą. Nacionalinis diktantas vyks vasario 24 dieną 10 val. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją (buvusi LRT radijo pirmoji programa).

 

Kauniečiai kviečiami diktantą rašyti Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje (Laisvės al. 96).

 

Kaip ir kasmet galimybę rašyti Nacionalinį diktantą suteiks ir mokyklos:

Kauno „Vyturio“ gimnazija (Taikos pr. 51);

Kauno šv. Kazimiero progimnazija (Vandžiogalos g.51);

Kauno „Aušros“ gimnazija (Laisvės al. 95);

Kauno Tado Ivanausko progimnazija (Vėtrungės g. 1);

KTU Vaižganto progimnazija (Skuodo g. 27).

 

Konkursas pirmą kartą organizuojamas PENKTADIENĮ. Todėl, jei yra galimybė, kviečiame diktantą rašyti visas įmones bei organizacijas. Radijo transliacijos galima klausytis ir diktantą rašyti savo patalpose. Apie ketinimą rašyti ir dalyvių skaičių prašome pranešti Kauno miesto organizatoriams.

 

Išankstinė registracija nereikalinga. Dalyvių registracija vyks vasario 24 d. 9 val. toje vietoje, kurioje pasirinksite rašyti.

Išsamesnė informacija teikiama: el. paštu ilona.vitkauskiene@kaunas.lt; Tel. (8-37) 42 29 66; 8 692 85 672.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content