Geradarių kauniečių pastangos pradžiugino pusšimtį neįgaliųjų

Gerus darbus daryti verta! Tai savo pavyzdžiu įrodė kelios dešimtys įmonių ir organizacijų bei pavienių žmonių, atsiliepusių į Kauno miesto savivaldybės kvietimą aukoti kasmetinei gerumo iniciatyvai. Kalėdinio labdaros vakaro metu surinktos lėšos jau pasiekė adresatus – nupirkta gyvybiškai svarbi medicininė įranga ir kiti daiktai, kurie palengvins negalios paliestų žmonių kasdienybę.

Protezai, įtvarai, ortopedinė avalynė, treniruokliai, specialūs kompiuteriai, pagal individualius poreikius pritaikyti neįgaliųjų vežimėliai, elektroniniai reabilitacijos įrenginiai, klausos aparatai, insulino pompos bei jų priedai. Tai tik dalis visų pirkinių, kurie pasiekė 50 neįgaliųjų, jų šeimas ir organizacijas.

Parama buvo skirta ne vien daiktams, bet ir paslaugoms finansuoti. Geradarių dėka vienas sunkią judėjimo negalią turintis vaikas galės išvykti reabilitacijos kursui į užsienio kliniką. Dar viena odontologijos klinika sutaisys dantukus autizmo sutrikimų turintiems mažiesiems.

„Kauniečiai – geri žmonės. Tai jie dar kartą įrodė dosniai aukodami. Žinoma, geriems darbams joks laikas neegzistuoja. Juos galima atlikti bet kuriuo metų laiku ir bet kokia proga, o dar geriau – išvis be progos“, – sakė Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

Praėjusių metų gruodžio 29-osios vakarą Kauno įgulos karininkų ramovėje vykęs Kalėdinis labdaros vakaras – kasmetinė Kauno tradicija, jau 27-ą kartą suvienijusi miesto geradarius kilniems darbams.

Vos per mėnesį surinkta ir neįgaliųjų reikmėms paskirta iš viso daugiau kaip 56 tūkst. eurų. Dalis gerumo iniciatyvos rėmėjų šį biudžetą papildė savo teikiamomis medicininėmis paslaugomis. Taigi bendras šių metų Kalėdinio labdaros vakaro fondas perkopė 60 tūkst. eurų. Daugiau informacijos apie gerumo iniciatyvą galima rasti internete: labdara.kaunas.lt.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content