Vasarį šilumos kaina Kaune bus mažesnė, nei 2016 metais

Vartotojams tiekiamos šilumos kaina nuo 2017 m. vasario 1 d. nedidės, nepaisant to, kad šiek tiek augo kuro kainos. Palyginus su praėjusiųjų – 2016 metų vasario mėnesį galiojusia šilumos kaina, šiemet vasarį šilumos kaina bus 4,55 proc. mažesnė.

Galutinė vienanarė šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį bus 5,72 ct/kWh su 9 proc. PVM (5,25 ct/kWh be PVM). Vartotojams, mokantiems nelengvatinį 21 proc. PVM, šilumos kaina sudarys 6,35 ct/kWh.

2016-ųjų vasarį šilumos kaina gyventojams buvo 6,00 ct/kWh su PVM (5,50 ct/kWh be PVM). Vartotojams, mokantiems 21 proc. PVM, ji sudarė 6,66 ct/kWh.

Kainos sumažėjimą įtakojo  miesto vykdytos investicijos į šilumos gamybos šaltinių modernizavimą, pritaikant juos dirbti biokuru bei į šilumos tiekimo tinklų modernizavimą keičiant susidėvėjusius vamzdynus naujais poliuretano izoliacija padengtais vamzdynais.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content