Kaune atidaryta pirmoji ministerija, kuri jau džiugina knygų ir kavos mėgėjus

Kol valdžia svarsto į Kauną iš Vilniaus perkelti Žemės ūkio ir Aplinkos ministerijas, Kauno centre duris ką tik atvėrė išskirtinis knygų butikas „Knygų ministerija“, išsiskiriantis kruopščiai atrenkamu asortimentu ir siekiantis kokybės, o ne kiekybės. Laisvės alėjoje, 29 numeriu pažymėtame name įsikūręs knygynas atgimė kadaise kauniečius džiuginusio legendinio J. Masiulio knygyno vietoje. Nors „Knygų ministerija“ atgimė naujai, šiuolaikiškame knygyne išsaugota senojo Kauno laikmečio dvasia.

Pasak „Knygų ministerijos“ vadovų, šis knygynas gerokai skiriasi nuo įprastų šiuolaikinių knygų prekybos vietų Lietuvoje, kurios dažniausiai įsikuria prekybos centruose ar panašiose vietose, kur žmonės nuolat lekia ir skuba. „Knygų ministerijos“ misija visai kitokia. Įkvėpta panašių knygynų Paryžiuje, Kopenhagoje ar Amsterdame, „Knygų ministerija“ bus daugiau ne tik knygynas. Ji knygas mylinčius kauniečius ir miesto svečius kvies čia ne tik apsipirkti ir papildyti savo knygų lentynas, bet ir praleisti laisvalaikį.

Knygyne veiks kavinė, todėl čia pat knygų ieškantys lankytojai galės ramiai ir be skubos, su puodeliu kavos ar taure vyno, pavartyti išsirinktus leidinius ir įvertinti ar pasirinkta knyga tikrai tinka, ar ją pirkti, ar dar palaukti.

„Knygų ministerijoje“ lankytojai turės galimybę ne tik įsigyti knygų ir pailsėti knygų rojuje, bet ir susipažinti su autoriais. Knygyne nuolat vyks daugybė renginių ir knygų pristatymų. Jau netrukus „Knygų ministerijoje“ bus pristatoma ilgai laukta naujausia Mantvydo Leknicko poezijos knyga tikintiems meile – „365 priežastys mylėti“. Taip pat Aušros Prasauskaitės knygos „Moterys. 12 įkvepiančių istorijų“, kurioje žinomos moterys – stilistė Agnė Jagelavičiūtė, manekenė Edita Vilkevičiūtė, aktorė Beata Tiškevič ir kitos, pasakoja savo sėkmės istorijas, pristatymas. „Knygų ministerijoje“ jau labai greitai bus pristatytas ir pirmasis žurnalisto bei rašytojo Andriaus Užkalnio romanas „Taip gyventi verta“. O sportininkas ir rašytojas Andrius Paulikevičius pristatys, netik dvi naujausias savo knygas „Tobulesnis kūnas“, „Afrika“, bet ir praves mankštą.

Autentiška dvasia alsuojančioje „Knygų ministerijoje“ lankytojai ras didžiulį subtiliai ir atsakingai atrinktų knygų asortimentą iš daugiau nei 400 Lietuvos knygų leidyklų. Knygynas bendradarbiauja su interneto knygynu knygos.lt, todėl net jei tuo metu knygyne lankytojas neras geidžiamos knygos jis galės ją užsisakyti ir tą pačią dieną gauti nurodytu adresu. Šis įprasto ir elektroninio knygyno bendradarbiavimas išplečia galimybes greitai ir paprastai gauti norimą knygą, neapribojant lentynų.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content