„Kaunas Jazz“ scenoje – išskirtinė L. Adomaičio premjera ir norvegų džiazo grynuolis T. Gustavsenas

„Kaunas Jazz“ prieš žiemos šventes po eglute deda dar vieną gerą naujieną – pavasarį vyksiančiame festivalyje ypatingą projektą pirmąsyk Lietuvai pristatys dainininkas Linas Adomaitis, tą patį vakarą į sceną žengs garsus Norvegijos pianistas Tordas Gustavsenas. Abu šie pasirodymai 2017-ųjų balandžio 29-ąją vyks Kauno Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) Didžiojoje salėje.

Vienas populiariausių Lietuvos dainininkų, 2015-aisiais didžiausiose Lietuvos arenose koncertus surengęs Linas Adomaitis 2017-aisiais minės karjeros 20-metį. Ta proga jis klausytojams ruošia daug siurprizų, o vienas jų laukia „Kaunas Jazz“ scenoje – čia dainininkas pirmą kartą Lietuvoje surengs koncertą su Vokietijos styginiu kvintetu „G-Strings“. Talentingi muzikantai kartu atliks programą, kuri 2016-ųjų rugsėjį sulaukė sėkmės ir komplimentų Vokietijoje.

Tą patį vakarą savo kvartetą Kauno publikai pristatys ir Tordas Gustavsenas – pianistas, laikomas viena ryškiausių šių dienų Norvegijos džiazo žvaigždžių.

Bilietai į šį ir kitus „Kaunas Jazz“ koncertus platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt

Rugsėjį Vokietijoje, Hamburgo ir Kylio miestuose, įvyko du ypatingi Lino Adomaičio ir pripažinto Vokietijos styginių kvinteto „G-Strings“ pasirodymai. Visi bilietai į šiuos koncertus, organizuotus Šiaurės Vokietijos radijo (NDR), buvo išgraibstyti.

„Iškart atsirado noras šią programą atlikti ir Lietuvoje. Juolab kad „G-Strings“ groja garsus muzikantas iš Lietuvos – mano geras bičiulis, violončelininkas, NDR radijo koncertmeisteris Vytautas Sondeckis.

Jau Vokietijoje mūsų koncertai sulaukė didelio pasisekimo ir susidomėjimo. Su Vytautu nutarėme, kad reikia tęsti tokį šaunų bendradarbiavimą. Sulaukėme kelių festivalių pasiūlymų groti šią programą. Džiaugiuosi, kad šis projektas bus pirmą kartą pristatytas Lietuvoje, ypatingai smagu, kad patys pirmieji jį išgirs „Kaunas Jazz“ klausytojai. Mano simpatijos šiam festivaliui – gerai žinomos, dainuoti jame – visada šventė“, – sako Linas Adomaitis.

Kaune prie „G-Strings“ ir Lino prisijungs garsus Lietuvos džiazo pianistas Egidijus Buožis.

Kaip jau skelbta anksčiau, 27-ojo festivalio „Kaunas Jazz“ scenoje balandžio 25-ąją pasirodys populiariausias pasaulyje džiazo vokalistas Gregory Porteris (JAV) – jo koncertas vyks Vilniaus koncertų salėje „Compensa“. Balandžio 30-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje dainuos JAV džiazo vokalo žvaigždė Dianne Reeves, o balandžio 21-23 dienomis Panevėžyje, Palangoje ir Raudondvaryje koncertuos žymus vokiečių gitaristas ir dainininkas Torstenas Goodsas. Daugiau festivalio dalyvių bus paskelbta artimiausiu metu, visas festivalio naujienas galima rasti interneto svetainėje www.kaunasjazz.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content