Kalėdų laukimą kauniečiai malšina gerumu

Nenumaldomai artėjančios didžiosios metų šventės žadina geradarių iniciatyvas. Vos per kelias dienas kauniečiai surinko daugiau kaip šimtą dovanėlių senyvo amžiaus žmonėms, o Kalėdinio labdaros vakaro sąskaitoje – jau beveik 40 tūkst. eurų.

Trys dešimtys įmonių ir organizacijų bei pavienių gyventojų prisijungė prie Kauno mero Visvaldo Matijošaičio globojamos kasmetinės tradicijos. Ankstesnių metų patirtis byloja, kad šv. Kalėdų išvakarės ir paskutinės dienos prieš pat renginį sulaukia didžiausio labdarių aktyvumo.

Nėra abejonių, kad ir šiemet geradarių gretos dar gerokai išsiplės. Be to, galutinė aukų suma visuomet paaiškėja tik Kalėdinio labdaros vakaro metu. Jis gruodžio 29-ąją vyks Kauno įgulos karininkų ramovėje. Praėjusių metų renginyje pasiektas įspūdingas rekordas – surinkta 67,5 tūkst. eurų.

Visos paaukotos lėšos šiemet bus skirtos šeimoms, auginančioms negalios paliestus vaikus. Kai kurios medicinines paslaugas teikiančios įstaigos vietoje piniginių lėšų nutarė suteikti paslaugų, kurių suma gali siekti iki 5 tūkst. eurų ir daugiau. Pavyzdžiui, viena odontologijos klinika žada sutaisyti dantukus vaikams, turintiems autizmo sutrikimų.

„Akivaizdu, kad mero kvietimas dalintis gerumu ir kurti Kalėdų stebuklą kartu buvo išgirstas. Ne tik kauniečiai, bet ir visos šalies gyventojai, bendrovės prisijungė prie šios iniciatyvos. Tikime, kad ir pats Kalėdinis labdaros vakaras bus pilnas kilniems darbams neabejingų žmonių. Bilietai palengva „tirpsta“, tad Karininkų ramovėje metus užbaigsime itin pakiliai“, – kalbėjo vienas iš Kalėdinio labdaros vakaro koordinatorių Sigitas Šliažas.

Visa informacija apie labdaros renginį bei reikiami rekvizitai galintiems paaukoti skelbiami internete adresu labdara.kaunas.lt Išskirtinio kauniečių dėmesio prieš didžiąsias metų šventes sulaukė ir vieniši garbaus amžiaus žmonės. Praėjusią savaitę vykusi trijų dienų labdaros akcija sulaukė didelio palaikymo. Kalėdiniame miestelyje Rotušės aikštėje dirbusius savanorius aplankė daugiau kaip šimtas kauniečių, paruošusių ir atnešusių mažas dovanėles. Jos artimiausiomis dienomis bus supakuotos ir kartu su kalėdine dvasia pasieks vienišus bei socialiai remtinus senolius.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content