Kaune panaikintos parkavimo privilegijos

Kauno miesto taryba antradienį pritarė siūlymui panaikinti ilgus metus gyvavusias privilegijas, leidusias šimtams žmonių savo automobilius nemokamai statyti miesto centre.

Viešoji įstaiga „Automobilių stovėjimo aikštelės“ įvairioms įmonėms ir įstaigoms 2016-aisiais viso išdavė 460 metinių parkavimo leidimų. Iš jų žiniasklaidos atstovams išduoti 102 leidimai, tarybos nariams, savivaldybės darbuotojams ir kriminalinę žvalgybą vykdančioms institucijoms – 341, savivaldybės valdomoms įstaigoms – 14. Dalis šių leidimų išduoti nemokamai, likę parduoti su didele nuolaida.

Anot savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero, iki šiol išduoti leidimai galios iki juose nurodytos datos. Naujoji tvarka įsigalios šią savaitę. Už automobilių stovėjimą toliau nemokės specialiai pažymėtų policijos, greitosios pagalbos ir kitų specialiųjų tarnybų transporto priemonių vairuotojai, valstybės saugumo departamento darbuotojai, neįgalieji ir elektromobilių savininkai.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content