Siunčiama nuotrauka

Kaunas minės Tarptautinę studentų dieną

Kaunas nuo senų laikų yra laikomas studentų sostine, todėl būtent čia studentai iš visos Lietuvos lapkričio 17-ąją švęs Tarptautinę studentų dieną (TSD).

Šventės pradžią paskelbs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, kuris vienai dienai savo darbo kabinetą perleis studentų atstovui.

Dieninę programą atidarys akademiškumo konferencija „Apšvietimas“, kurioje studentų laukia nemažai pranešimų apie kūrybiškumą, verslumą, akademiškumą bei kitas aktualias jaunimui temas.

Tuo tarpu Kauno kino centras „Romuva“ bandys sutalpinti visus norinčius pasiklausyti „Radistu“, poeto Mantvydo Leknicko bei šou pasaulio vilko Gedimino Jauniaus pranešimų.

Vakare studentai šėls Kauno sporto halėje, kur jų laukia grupių SKAMP, ba., Omerta koncertas bei didžėjų „G-Spot DJ’s“ pasirodymas.

„Džiaugiuosi, kad jau ne pirmus metus iš eilės Kauno studentai įspūdingai pamini tarptautinę studentų dieną. Tai diena, kuria minime studentijos vienybę, nuo pasipriešinimo fašizmui antrojo pasaulinio karo metais iki šių dienų aktualijų, – apie šventę pasakojo Lietuvos studentų sąjungos (LSS) prezidentas Paulius Baltokas. – Todėl tokios veiklos, kuomet į vieną vietą pasikeisti mintimis, padiskutuoti ar tiesiog pasibūti yra suburiami tūkstančiai studentų, iš tiesų leidžia pasijusti dalimi kažko didingo. Studentija visuomet buvo aktyviausia visuomenės dalis, manau, šių metų TSD tai dar kartą įrodys.“

Studentai atvykti į Kauną iš Vilniaus galės traukiniais, kurie jiems tądien kainuos dvigubai pigiau.

Tarptautinė studentų diena Kaune bus minima jau šeštus metus iš eilės.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Skip to content