Kaunas ieško penkių mokyklų direktorių

Kas taps S. Dariaus ir S. Girėno bei J. Jablonskio gimnazijų, Senamiesčio progimnazijos, Veršvų vidurinės mokyklos ir Kauno specialiosios mokyklos direktoriais? Atsakymai į šiuos klausimus paaiškės netrukus. Kauno miesto savivaldybės paskelbti konkursai baigsis šios savaitės pabaigoje.

„Mokykla pagal savo reikšmę miesto ir valstybės ateičiai yra svarbiausia institucija, už kurią yra atsakinga savivaldybė. Šioje srityje norime įpūsti naujų vėjų, todėl ieškome žmonių su šiuolaikišku požiūriu, vadybiniais įgūdžiais ir lyderio savybėmis. Kandidatų ieškome ne po antklode, o viešai ir atvirai. Tikiuosi, kad visuose konkursuose turėsime daug stiprių žmonių, iš kurių bus išrinkti geriausi“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Pretendentų į direktoriaus poziciją dokumentai priimami iki lapkričio 11 dienos (Laisvės al. 94A,  kab. nr. 336). Detalesnę informaciją suteiks Kauno savivaldybės Personalo valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Džiuljeta Varanauskienė (tel. nr. 42 31 16). Daugiau informacijos – http://bit.ly/2fKLfl4

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content