Autobusais keliaujančių kauniečių laukia pokyčiai

Nuo gruodžio 5 dienos keičiama dalies autobusų maršrutų numeracija. 9-asis autobusų maršrutas keičiamas į 49-ąjį, 10-asis į 40-ąjį, 12-asis maršrutas keičiamas į 42-ąjį. Pertvarkos esmė – atskirti besidubliuojančius autobusų ir troleibusų numerius.

 Pasak Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero, skirtingi numeriai suteiks galimybę aiškiau pateikti informaciją keleiviams, o atliekant gatvių remontą bus lengviau pakeisti troleibusus autobusais, nekeičiant jų maršrutų pavadinimų.

„Pasikeitus numeracijai nelieka painiavos švieslentėse, kuomet ne visiems būdavo aišku, ar atvažiuoja 9-ojo maršruto autobusas, ar troleibusas”, – aiškino P. Keras.

Anot P. Kero, pavyzdžiui, 3-ojo ir 6-ojo autobusų maršrutų numeriai išlieka tokie patys, nes nėra tokius numerius turinčių troleibusų. Tuo tarpu 9, 10, 12 numeriais iki šiol buvo paženklinti tiek autobusai, tiek ir troleibusai.

Dar viena naujovė susijusi su 23, 29, 35, 37, 37N, 39, 40, 47 maršrutų autobusų trasa važiuojant nuo Muzikinio teatro stotelės Kauno pilies link. Nuo gruodžio 5 dienos autobusai važiuos Nemuno gatve, o toliau – įprastais maršrutais. Važiuodami Nemuno gatve, autobusai stos šioje gatvėje esančioje stotelėje „Vilniaus g.“.

„Autobusų eismą nukreipus Nemuno gatve, autobusai neužtruks eismo spūstyse, kurios susidaro Karaliaus Mindaugo prospekte bei Birštono gatvėje. Autobusai važiuos tikslesniu tvarkaraščiu, todėl paslauga taps patrauklesnė“, – sakė P. Keras.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content