Kauno jaunimo apdovanojimuose – finišo tiesioji

Kauno jaunimo apdovanojimai artėja kulminacijos link. Antradienis yra paskutinė diena atiduoti balsą už savo kandidatą bei taip apdovanoti miestui labiausiai nusipelniusius jaunuolius bei su jais dirbančias organizacijas.

Per savaitę iš viso aštuoniose nominacijose buvo sulaukta virš 8 tūkstančių balsų. Vienur lyderiai jau ganėtinai aiškūs, kitur kova vyksta iki paskutinio balso. Palaikymas itin svarbus „Akademiškiausio jaunuolio“, „Labiausiai su jaunimu dirbančios organizacijos“ bei „Metų jaunimo darbdavio“ nominantams, kur lyderius skiria vos keli balsai.

Apdovanojimų ceremonija įvyks Kauno jaunimo dienų metu, rugsėjo 21-ąją, Kauno miesto rotušėje. Balsuoti galima svetainėje jaunimas.kaunas.lt

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content