Kaunas ruošiasi steigti bendruomeninius šeimos namus

Bendruomeninius šeimų namus Kaune kurs viešoji įstaiga „Psichologinės paramos ir konsultavimo centras“. Tai paaiškėjo pasibaigus vasarą skelbtam konkursui, skirtam įgyvendinti kompleksinių paslaugų šeimoms projektą. Socialines paslaugas teiksiančių namų veiklą planuojama pradėti kitų metų rudenį.

„Šis projektas skirtas ne vien tik socialinės rizikos šeimoms. Paslaugos pasidarytų prieinamos šeimoms, kurioms būtini tėvystės mokymai, psichologinė pagalba, šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokultūrinės, vaikų priežiūros paslaugos“, – teigė Kauno miesto tarybos Valdymo ir bendruomenių plėtojimo komiteto pirmininkė Rasa Šnapštienė.

Bendruomeniniuose šeimos namuose planuojama sudaryti sąlygas šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau jos gyvenamosios vietos bei siekiant įgalinti šeimą įveikti iškilusias krizes bei derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.

Nevyriausybinės organizacijos savo veiklos programas konkursui turėjo pateikti iki rugpjūčio 18 dienos. Iš viso buvo pateiktos trys programos, kurias įvertinus buvo atrinkta VšĮ „Psichologinės paramos ir konsultavimo centro“ pateikta programa.

Įkurtuose bendruomeniniuose šeimos namuose šeimos, susiduriančios su sunkumais, krizinėmis situacijomis, galės gauti būtent joms reikalingas kompleksines paslaugas, bus siekiama šeimas įgalinti įveikti  iškilusius sunkumus ar krizes (dėl vaikų auklėjimo, skyrybų, netekčių, smurto, negalios ar kitų socialinės rizikos veiksnių, kuriems sumažinti reikalinga įvairiapusė pagalba). Kompleksiškai teikiamas paslaugas galės gauti bet kuri, nebūtinai socialinės rizikos šeima, kuriai reikia pagalbos.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content