Atnaujinamas šilumos tiekimas Žaliakalnio gyventojams

Penktadienio vakare pradedamas atnaujinti šilumos tiekimas Žaliakalnio gyventojams, kuriems jis buvo sustabdytas dėl Savanorių prospekte vykdomos šilumos tiekimo vamzdyno rekonstrukcijos.

Savanorių prospekto vamzdyno rekonstrukcijos metu, skaičiuojant abi projekto dalis, pakeistas 1374 metrų ilgio vamzdynas. Po šių darbų bus ramu kelioms kartoms, nes vamzdynais nereikės rūpintis bemaž pusę amžiaus, o tai reiškia, kad bus išvengta netikėtų avarijų ir dėl to neteks ardyti gatvių dangos. Asfalto dangos ir gerbūvio atstatymo darbai kaip numatyta dar užtruks iki lapkričio mėnesio.

„Jei bute vis dar nebėgs karštas vanduo, maloniai prašome kreiptis į savo pastato šildymo ir karšto vandens sistemas prižiūrintį asmenį ar įmonę“, – teigė bendrovės „Kauno energija“ atstovai.

Jų kontaktinius duomenis pagal savo adresą galite rasti čia:

http://www.kaunoenergija.lt/gyventojams/silumos-suvartojimas-jusu-name/

 

 Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content