Sekmadienį Rotušės aikštėje Kaunas pasveikins Lietuvos olimpiečius

Dvi savaites gyvenę Rio de Žaneiro ritmu kauniečiai su „LTeam“ olimpiniu miesteliu atsisveikins jau sekmadienį (rugpjūčio 21 d.). Laukiant žaidynių uždarymo transliacijos iš Brazilijos, Rotušės aikštėje bus sutikti šiemet Lietuvai atstovavę olimpiečiai.

Penktadienį ir šeštadienį olimpinis miestelis veiks įprastu ritmu – sporto sirgaliai kviečiami stebėti Lietuvos penkiakovininkų ir lengvaatlečių startus didžiajame Rotušės aikštės ekrane bei kuo aktyviau palaikyti mūsų sportininkus.

Sportinio azarto pasisemti padės čia pat Rotušės aikštėje su penkiakove, lengvąja atletika, golfu supažindinsiančios sporto mokyklos ir savanoriai.

Savo patirtimi ir Lietuvos olimpine istorija su susirinkusiais bei internetu transliaciją stebėsiančiais penktadienio vakarą pasidalins vienas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrimo iniciatorių bei ilgametis jo prezidentas Artūras Poviliūnas.

Sekmadienį nuo 19 val. Rotušės aikštėje bus sutinkami jau parskridę olimpiečiai – ir Rio medalius iškovoję, ir kitas vietas užėmę bei visas savo jėgas už  Lietuvą atidavę sportininkai.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija (Vytauto Dranginio nuotr.)

Skip to content