Medalius iškovojusiems olimpiečiams – išskirtinis Kauno pasveikinimas

Ketvirtadieniui tapus sėkmingiausia lietuvių diena Rio olimpinėse žaidynėse ir sėkmingiausia Lietuvos irklavimo istorijoje diena apskritai, sutemus Kaune įsižiebė simbolinė padėka medalius iškovojusiems olimpiečiams.

Irkluotojams Donatai Vištartaitei ir Mildai Valčiukaitei bei Sauliui Ritter ir Mindaugui Griškoniui linkėjimus Kaunas perdavė trimis Lietuvos vėliavos spalvomis, nudažiusiomis Kauno rotušę. Belieka spėlioti, kiek asmenukių čia įamžino vėlyvą vakarą pasivaikščioti išsirengę kauniečiai ar krepšinio sirgaliai, paryčiais besirinkę į Rotušės aikštę stebėti Lietuvos ir Argentinos dvikovos.

„Jei paklaustumėte, kurioje Lietuvos vietoje šiomis dienomis labiausiai jaučiama olimpinė dvasia, tai neabejotinai būtų Kauno Rotušės aikštė. Čia veikia olimpinis miestelis, kauniečiai milžiniškame 50 kv. m ekrane stebi transliacijas ir Rio ir audringai palaiko mūsų sportininkus. Dar vienas smagus akcentas – tai po iškovotų medalių trispalve sužibęs rotušės pastatas. Tikiu, kad tai taps puikia tradicija“, – teigė Kauno miesto savivaldybės atstovas Sigitas Šliažas.

Būtent Rotušės aikštėje jau beveik savaitė veikia „LTeam“ olimpinis miestelis, kuriame miestiečiai ne tik stebi lietuvių startus bei džiaugiasi jų pasiekimais, bet ir patys aktyviai sportuoja bei dalyvauja kitose veiklose.

Geltonai, žaliai ir raudonai rotušę nudažė įmonės „Leggato“ apšvietimo specialistai, žinomi dėl savo inicijuoto „Šviesų festivalio“ ir kitų projektų, pabrėžiančių Kauno pastatų grožį bei išskirtinumą.

 Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content