„CityBee“ plėtra Kaune tęsiasi

„CityBee“ automobilių dalinimosi paslauga toliau plečia savo stotelių tinklą Kaune. Nauja „miesto bičių“ stotele tapo ir didžiausias prekybos kompleksas Kauno mieste – prekybos miestelis „Urmas“.

Nuo šiol „CityBee“ automobilius galima palikti ir pasiimti ir šioje, vienoje didžiausių mieste (3000 vietų), automobilių stovėjimo aikštelių.

„Iš klientų pusės jautėme poreikį, kad mūsų prekybos miestelyje būtų galima naudotis šia paslauga. Turime daug tokių lankytojų – jaunų, aktyvių, verslių žmonių, kuriems dalinimasis automobiliais yra labai patogus. Jie ne tik užsuka apsipirkti ir pramogauti pas mus, bet ir su įvairiais reikalais atvyksta į aplinkiniuose pramonės ir verslo kvartaluose veikiančias įmones, kurių skaičius čia nuolat auga“, – apie „CityBee“ atsiradimo priežastis pasakojo prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovas Jonas Plenta.

Artimiausiu metu prekybos miestelyje planuojama įrengti ir nuomojamų miesto dviračių stotelę.

„CityBee“ direktorius Aurimas Drūtys akcentuoja, kad kauniečiai nuo šiol galės dar patogiau atvykti į šią miesto dalį, o paslaugos plėtra mieste ir toliau mažins spūstis bei užimtumą stovėjimo aikštelėse.

„Stotelė prie „Urmo“ suteiks kauniečiams ir miesto svečiams galimybę įsigijus reikiamų prekių grįžti į tą pačią „bitutę“ arba paimti kitą ir toliau tęsti kelionę norima kryptimi. Be to, dalinantis automobiliais mažėja transporto priemonių skaičius gatvėse ir stovėjimo aikštelėse, o tai padeda greičiau ir patogiau nuvykti į reikalingą vietą mieste“, – sakė A. Drūtys.

Kiekvieno vairuotojo „CityBee“ automobiliu atvykusio į prekybos miestelį „Urmas“ lauks staigmena – galimybė vietinėje kepyklėlėje nemokamai pasivaišinti pyragaičiu ir kava. Šis pasiūlymas automobilių dalinimosi paslaugos naudotojams galios tris mėnesius nuo stotelės veikimo pradžios.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content