Ažiotažą sukėlę konkurso „Kauno akcentai“ darbai – prieinami kiekvienam

Idėjų konkursas „Kauno akcentai“ dviem savaitėms persikėlė į Kauno rotušės erdves. 77 originalūs darbai eksponuojami antrajame rotušės aukšte. Su jais kauniečiai ir miesto svečiai gali susipažinti nemokamai.

Šią vasarą  konkursas „Kauno akcentai“  pakvietė teikti idėjas naujoms skulptūroms ar meniniams akcentams, kurie papuoštų centrinės miesto dalies erdves.

„Pagrindinis idėjų konkurso tikslas buvo paskatinti visuomenę kalbėti, paklausti jos kokiais  akcentais, formomis galėtume pripildyti miestą, nepretenduojant į išskirtinę meninę vertę. Tikslas – paskatinti apie tai kalbėti ir diskutuoti tiek moksleivį, tiek ir profesionalų menininką“, – teigė architektas, Kauno miesto tarybos narys prof. Jonas Audėjaitis.

Pasak jo, jeigu viena ar kita idėja bus patraukli, niekas neprieštaraus, jeigu prie jos įgyvendinimo ir pritaikymo miesto erdvėms ranką pridės profesionalai. Geriausias konkurso idėjas planuojama įgyvendinti šįmet. Tam miestas yra numatęs 170 tūkst. eurų. Kiek idėjų bus realizuota, paaiškės komisijai paskelbus galutinį verdiktą. Tai planuojama padaryti antroje rugpjūčio mėnesio pusėje.

Kūrybingų žmonių pateiktus darbus galima apžiūrėti rotušėje įsikūrusio Kauno miesto muziejaus darbo laiku: antradieniais – šeštadieniais nuo 10 iki 18 val. bei sekmadieniais nuo 10 iki 16 val. Konkursui patiektų darbų ekspozicija veiks iki rugpjūčio 22 dienos.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content