Paaiškėjo, kas Kaune organizuos tradicinę rudens mugę

Rugsėjo 9-11 dienomis Laisvės alėjoje, Vilniaus gatvėje ir Rotušės aikštėje vyksiančią rudens mugę organizuos konkursą laimėjusi viešoji įstaiga „Sukurta LT“. Dėl teisės tapti šios mugės organizatoriais varžėsi trys dalyviai.

„Nugalėtoją nulėmė keli esminiai kriterijai: mugės organizavimo planas, kultūrinė programa bei logiškas mugės zonų paskirstymas. Vertinimo komisijos nariai taip pat atsižvelgė į konkurso laimėtojo patirtį organizuojant panašaus masto renginius“, – teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šliažas.

Tradicinėje mugėje kauniečiai ir miesto svečiai galės įsigyti amatininkų, tautodailininkų, liaudies meistrų gaminių. Mugės metu vyks įvairūs muzikiniai pasirodymai.

Kontaktinę informacija apie rengėją.
Tel.  +37068791310.
El. paštas.: kaunomuge@gmail.com
VšĮ „Sukurta LT“
vadovas Darius Straigis

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content