Ruošiantis R. Kalantos gatvės atnaujinimui, vietoj avarinės būklės medžių bus sodinami nauji

Vienoje svarbiausių Petrašiūnų transporto arterijų – R. Kalantos gatvėje – prasidėjo paruošiamieji darbai. Šioje gatvėje ne tik bus atnaujinta važiuojamoji dalis, šaligatviai, bet ir sutvarkyti visi želdiniai.

 „Įgyvendinant važiuojamosios dalies ir šaligatvio tvarkymo ir pritaikymo pėstiesiems darbus, avarinės būklės medžius dėl pasvirimo ir pažeistų šaknų nuspręsta nupjauti. Tose vietose bus atsodintos naujos liepos taip suformuojant medžių alėją“, – teigė Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

Pasak R. Savickienės, planuojama nupjauti 70 prastos būklės liepų bei invazinės rūšies medžių. Vietoj jų bus pasodinta 100 naujų liepų.

„Kirtimo darbus planuojama pradėti kitos savaitės pradžioje, o atsodinimas vyks rudenį, nes šiuo metu yra ne sezonas“, – pabrėžė Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja.

 „Šiuo metu vyksta šaligatvių ir įvažų tvarkymo darbai. Keičiami kelio bortai, frezuojami šaligatviai, ruošiamasi viso kompleksinio gatvės atnaujinimo tolimesniems darbams“, – teigė Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content